Kaip naudotis?

Skelbimo talpinimas

Versloskelbimai.lt projektas yra sukurtas visiems norintiems talpinti skelbimus susijusius su verslu. Skelbimus turi galimybę patalpinti tiek užsiregistravę svetainės lankytojai, tiek neturintys prisijungimo vardo.

Talpinant skelbimus neturint prisijungimo vardo (neužsiregistravus) nebus galimybės atnaujinti/keisti skelbimo informacijos, taip pat, kiekvieną kartą talpinant naują skelbimą reikės įvesti juridinio arba fizinio asmens informaciją.

Skelbimų peržiūra

Portale visi skelbimai talpinami kategorijose, kurios skirstomos į konkrečias verslo sub-kategorijas (pvz. Sandoriai kategorija skirstoma į Verslo pardavimo, Verslo pirkimo, Paskolų ar Investicijų sub-kategorijas ir t.t.). Portalo naršymo patogumui užtikrinti Jūs visada matote „nueitą kelią“ portale bei „kategorijų meniu juostą“, kuri padės Jums nepasimesti tarp skelbimų kategorijų.

Skelbimų paieška

Portale naudojama skelbimų paieška yra labai paprasta. Paieškos lange Jūs tiesiog įvedate dominančio skelbimo, paslaugos, prekės pavadinimą ir mūsų skelbimų filtravimo sistema atvaizduos Jums visus skelbimus, kurių pavadinime ar aprašyme buvo panaudoti raktiniai žodžiai, kuriuos įvedėte paieškos langelyje.

Mano skelbimai

Užsiregistravę ir prisijungę portalo lankytojai turi galimybę naudotis skiltimi „Mano skelbimai“. Portalo viršutiniame meniu paspaudę „Mano skelbimai“ pateksite į puslapį, kuriame matysite visus savo patalpintus skelbimus. Taip pat šiame puslapyje galėsite atnaujinti konkretų skelbimą(-us), pratęsti arba ištrinti skelbimą(-us).

  •  Skelbimo atnaujinimui Jūs galite redaguoti kiekvieną laukelį atskirai paspaudžiant mygtuką kiekvieno lauko dešinėje pusėje. Atnaujinus informaciją nepamirškite išsaugoti skelbimo.
  • Skelbimo ištrynimui naudokite mygtuką „Ištrinti“.

Užklausos siuntimas

Susidomėjus konkrečiu skelbimu, Jūs galite tiesiogiai nusiųsti užklausą apie paslaugą skelbimo ar skelbimų autoriui užėjus į jo profilį ir po asmenine autoriaus informacija spaudžiant mygtuką „Siūsti užklausą“.

Reklama
Reklama
Verslo skelbimai Daugiau skelbimų arrow
Parduodama e-parduotuvė su prekėmis ir distributoriaus kontraktu
Parduodama e-parduotuvė su prekėmis ir distributoriaus kontraktu
Kaina: 1500 €
UAB Mėsos perdirbimas .Gamyba
UAB Mėsos perdirbimas .Gamyba
Kaina: 135 000 €
Parduodame Vokietijos merinosų ėriukus ir mišrūnes
Parduodame Vokietijos merinosų ėriukus ir mišrūnes
Kaina: 85 €
Projektas- Verslo sėkmė avansu. Naujam verslui, arba su problemomis susidūrusioms įmonėms
Projektas- Verslo sėkmė avansu. Naujam verslui, arba su problemomis susidūrusioms įmonėms
Kaina: